Youtube’un Bilim Kurgu Dizisi Origin’in İlk Bölümü Yayınlandı!

15 Kasım 2018 490 0 1

Origin adlı dizinin ilk sezonu,  14 Kasım Çarşamba günü Youtube  üzerinden yayınlandı. 10 bölümden oluşan sezonda her bölüm 45-50 dk arası sürüyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda  Resident Evil ve Event Horizon’dan aşina olduğumuz Paul W.S. Anderson yer alıyor.

Dizinin başrollerinde ise Sen MitsujiTom Felton, Natalia Tena, Philipp Christopher, Adelayo AdedayoNora Arnezeder ve Fraser James gibi oyuncuları görüyoruz.

Dizide Siren isimli bir şirket tarafından üretilen ‘’ Thea Projesi’’ anlatılıyor.
Thea, Nexus takım yıldızında, dünyadan 5 ışık yılı uzaklıkta bulunan bir gezen ve Siren şirketi bu gezegenin insanın yaşayabileceği bir gezegen olduğunu yaptıkları araştırmalar sonucu iddia ediyorlar.

Şirket Thea’da kolonileşme süreci başlatmak istiyor ve bundan dolayı orada bu altyapıyı hazırlaması için bir işçi topluluğuna ihtiyaç duyuyorlar.

Oraya gitmeyi kabul eden işçilere bunun karşılığında yepyeni bir sayfa açabileceklerini, dünyadaki geçmişlerinden kurtulabileceklerini söylüyorlar. Thea’ya gidenlere engelsiz, yargısız, geçmişin olmadığı bir dünya vadediyorlar.

Buraya gitmeyi kabul eden işçilerin normalde gezegene geldiklerinde uyandırılacakları bir sistemin içindeyken daha yolculuk esnasında uzayın ortasında uyanan işçilerin bunun nedenini çözmeye çalışmalarını izliyoruz.

Uyandıktan sonra mürettebattan kimseyi bulamayan ekip neler olduğunu çözmeye çalışıyor ve yaşadıkları şeyin ne olduğunu çözmek için çaba gösteriyorlar.Tabi ki bu sırada birbirleri hakkında birçok şey öğrenmeye başlıyorlar.

Bilim kurgu tarzındaki bu diziye bir şans vermek isterseniz Youtube’dan hemen izleyebilirsiniz.
Fragmanlarını da göz atmak isteyenler için aşağıya bırakıyorum. İyi seyirler! 🙂

 

 

 

Etiketler: Adelayo Adedayo, Fraser James, Natalia Tena, Nora Arnezeder, Paul W.S. Anderson, Philipp Christopher, Sen Mitsuji, Tom Felton, Youtube Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com