Youtube'da Yayınlanacak On Becoming a God in Central Florida Dizisinde Başrol Kirsten Dunst!

Youtube’da Yayınlanacak On Becoming a God in Central Florida Dizisinde Başrol Kirsten Dunst!

26 Haziran 2018 433 0 0

Kirsten Dunst hayranlarına müjde! Dunst, yapımcılığını George Clooney’nin üstlendiği On Becoming A God In Central Florida adlı dizinin başrolüne getirildi. Ünlü aktris başarılı bir sezon geçirdiği Fargo’nun ardından bir kez daha ekranda boy gösterecek.

YouTube platformunda yayınlanacak olan On Becoming A God In Central Florida, on bölümden oluşuyor. Kirsten Dunst kadroda yürütücü yapımcı olarak da görev yapıyor.

Kara komedi türündeki yapım 1990’lı yıllarda Orlando’da geçiyor ve su parkında çalışan sıradan bir işçi olan Krystal Gill’in milyar dolarlık Founders American Merchandise’a adım atmasını işliyor. Dizinin senaryosunu Robert Funke ve Matt Lutsky ikilisi kaleme alıyor.

On Becoming A God In Central Florida’nın showrunner koltuğu Esta Spalding’e emanet edildi. George Clooney, Smokehouse Pictures ve TriStar Television imzasıyla ekrana taşınan dizi, 2019’da YouTube Premium’da prömiyer yapacak.

Kirsten Dunst, Fargo’daki performansıyla Emmy ve Altın Küre törenlerinde ödüle aday gösterilmişti.

Kaynak

Etiketler: George Clooney, Kirsten Dunst, On Becoming a God in Central Florida, Youtube Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com