Yepyeni Bir Sitcom Dizi Önerisi: Turn Up Charlie

16 Mart 2019 132 0 1

1. Sezonu 8 bölüm süren sitcom dizimiz Turn Up Charlie’nin her bölümü 20 dk’dan oluşuyor. Dizinin ilk bölümü 15 Mart’ta Netflix’te yayınlandı.

Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Elba, Reich ve Tristram Shapeero yer alırken, Martin Joyce, Ana Garanito, Laura Neal, Femi Oyeniran, Victoria Asare-Archer ve Georgia Lester dizinin yazar kadrosunda yer alıyor.

Dizimizin yönetmen koltuğunda ise Shapeero ile Matt Lipsey’ i görüyoruz.

Turn Up Charlie’nin oyuncu kadrosunda Idris Elba, Piper Perabo , JJ Feild , Frankie Hervey, Angela Griffin, Guz Khan, Jocelyn Jee Esien, Jade Anouka ve Cameron King gibi isimler yer alıyor.

Dizimiz Charlie’e odaklanıyor.
Charlie bir dönem kısa süreliğine ünlü olmuş fakat sonradan işleri kötü ilerlemiş ve şimdilerinde halasıyla birlikte yaşayan ve günübirlik işler yapan bir DJ iken işler şehre eski en yakın arkadaşı aynı zamanda bir Hollywood aktörü olan  Davidin dönmesiyle değişiyor.

David, Sara ile evli ve Sara da çok ünlü bir DJ, çiftimizin bir de çocukları var, Gabrielle, o da dizinin odak karakterlerinden biri.

Gabrielle şımarık ama aynı zamanda marjinal bir kız, kendisi daha 11 yaşında.
Ailesinin ona tuttuğu tüm bakıcıları adeta çıldırtıyor ve bakıcılar oradan koşarak uzaklaşıyor.

Gabrielle ve Charlie tanışıyorlar ve bir anda Charlie kendini Gabrielle’e bakıcılık yaparken buluyor. Biz de bu şapşal ikilinin yaşadıkları komik olayları izliyoruz..

Belki siz de bu ikiliye bir göz atmak isterseniz. 🙂
Fragman burada,  iyi seyirler. 🙂

 

Etiketler: Angela Griffin, Cameron King, Frankie Hervey, Guz Khan, Idris Elba, Jade Anouka, JJ Feild, Jocelyn Jee Esien, Netflix, Piper Perabo, Turn Up Charlie Kategoriler: Dizi, Öneri
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com