Netflix'in Yeni Dizisi Undercover'ın Fragmanı Yayınlandı!

Netflix’in Yeni Dizisi Undercover’ın Fragmanı Yayınlandı!

29 Mart 2019 255 0 0

Netflix’in yeni gerilim ve suç dizisi Undercover‘ın fragmanı yayınlandı. Dizi, 3 Mayıs 2019’da Netflix platformunda ekranlara gelecek.

İlk fragmanı yayınlanan dizinin başlıca rollerini Tom Waes, Anna Drjver, Frank Lammer, Elise Var ve Raymond Thiry gibi oyuncular paylaşacak.

Dünyanın en büyük ekstazi üreticilerinden olan Ferry Bouman‘ın hikayesi anlatılacak olan dizide, Hollanda-Belçika sınırındaki villasında lüks bir hayat sürmekte olan karekterimize odaklanacağız. Bouman’ın bölgesine taşınan iki gizli ajan, onun yaşantısına sızıp şebekesini çökertmeye çalışır ve bu noktadan sonra olayların fitili ateşlenmiş olur.

Ayrıca dizi daha yayına girmeden bir ödül kazanmayı başardı. Undercover, Cinequest Film Festivali’nde Jüri Özel En İyi Dizi ödülünün sahibi oldu.

Etiketler: Anna Drjver, Elise Var, Ferry Bouman, Frank Lammer, Netflix, Raymond Thiry, Tom Waes, Undercover Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com