Yeni James Bond Filminin Yönetmeni Olarak Christopher Nolan'ın İsmi Geçiyor

Yeni James Bond Filminin Yönetmeni Olarak Christopher Nolan’ın İsmi Geçiyor

6 Aralık 2017 229 0 0

Ajan James Bond karakterinin 25. filminin yönetmenlik koltuğu için Denis Villeneuve ve Sam Mendes’in ardından şimdi de Christopher Nolan’ın ismi geçiyor.

İspanya merkezli bir internet sitesi, ünlü aktör Daniel Craig’in beşinci kez 007’yi oynayacağı filmin yönetmeninin Christopher Nolan olacağını, söz konusu bilgiyi ABD ve İngiltere’deki iki kaynağından teyit ettiğini, hatta ünlü yönetmenin şu sıralarda film üzerinde çalıştığını iddia etti.

Haberde, “İsmini açıklayamayacağımız sağlam kaynaklarımız, resmi duyurunun Ocak ya da Şubat 2018’de yapılacağı bilgisini verdi” denildi. Nolan’ın gelişiyle filmdeki villain (ana kötü karakterin) Tom Hardy olabileceği de söylentiler arasında.

En son Dunkirk’te kamera arkasına geçen ünlü yönetmen, daha önce yaptığı bir açıklamada, gelecekte James Bond serisini ‘yeniden kurmak’ istediğini ifade etmişti. Resmi adının ‘Shatterhand’ olacağı öne sürülen 25. Bond filminin 2019 yılı Kasım ayında gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynak

Etiketler: christopher nolan, Denis Villeneuve, James Bond, Sam Mendes Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com