Yeni Dizi Önerisi: The Widow

3 Mart 2019 253 0 0

Geçtiğimiz günlerde The Widow isimli dizinin ilk bölümü Amazon Prime’da yayınlandı. Gerilim ve dram ögelerini içinde bulunduran dizi Amazon Prime ve ITV kanalı ortaklığında hazırlanmış.

                                                                                                                                                                                                                 İlk sezonu 8 bölüm süren ve bir bölümü yaklaşık 1 saatten oluşan dizinin çekimleri Hollanda, Güney Afrika ve Gallerde gerçekleştirilmiş.

Dizinin senaristliği ve yapımcılığını ise Harry Williams ve Jack Williams kardeşler üstenmiş.

The Widow’un başrolünde Kate Beckinsale yer alırken dizide ayrıca Alex Kingston, Babs Olusanmokun, Charles Dance ve Luiana Bonfim gibi isimlerde dizimizin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Dizi Georgia Wells (Kate Beckinsale) isimli kadını konu alıyor. Georgia’nın eşi vefat ediyor ve o, bu duruma alışamıyor. Yaşantısı değişiyor ve duygusal olarak bir çıkmaza giriyor.

Bu esnada bir gün haberlerde eşini görüyor ve onun yaşadığını öğreniyor. Bu haberi izledikten sonra hayatı tamamen değişiyor ve kocasının başına gerçekte ne geldiğini araştırmaya başlıyor.

Yaşadığı ülkeden çıkıp bu serüven boyunca bir çok ülke ve şehre gidiyor ve araştırmasını sürdürüyor. Biz de sezon boyunca onun yaşadıklarına, başına gelenlere tanıklık ediyoruz.

Belki siz de Georgia’nın bu serüvenine ortak olmak isterseniz diye fragmanının linkini buraya bırakıyorum. Şimdiden iyi seyirler.. 🙂

Etiketler: Alex Kingston, Amazon Prime, Babs Olusanmokun, Charles Dance, Harry Williams, ITV, Jack Williams, Kate Beckinsale, Luiana Bonfim Kategoriler: Dizi, Öneri, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com