Yeni Dizi Önerisi: The Village

30 Mart 2019 241 0 1

Mike Daniels‘ın yaratıcısı olduğu The Village‘ın ilk bölümü 20 Mart günü NBC’de yayınlandı. Dram türündeki dizinin her bölümü 40-50 dk sürüyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Moran Atias, Dominic Chianese , Warren Christie, Frankie Faison, Jerod Haynes, Daren Kagasoff, Michaela McManus, Lorraine Toussaint ve Grace Van Dien yer alıyor.

Dizide, Brooklyn’de bir apartman hep birlikte yaşayan bir grup insanın hayatları anlatılıyor. Apartman sakinlerinin her birinin farklı bir geçmişi ve farklı bir hayatı var. Tek ortak noktaları ise bu tatlı apartmanda komşu olmaları.

Karakterlere bir göz atacak olursak, apartmanımızda apartmanla ilgilenen Ron ve Patricia çifti, genç bir anne olan hemşire Sarah, Sarah’nın çocuğu olan genç kızımız Katie, avukat olmaya çalışan ve aynı zamanda evini büyükbabasıyla paylaşan Gabe,  Gabe’in eğlenceli büyükbabası Enzo, yıllar önce kaçak bir şekilde ülkeye gelmiş ve burada çocuk sahibi olmuş bir anne Ava, genç bir polis memuru olan Ben ve onlara en son katılan genç bir savaş gazisi Nick bulunuyor.

Dizi de bir bölüm boyunca neredeyse tüm karakterleri, onların geçmişleri ve bugünleriyle alakalı sahneleri görüyoruz.

Tüm karakterlerin ayrı bir öyküsü ve yaşamı var fakat ne kadar birbirlerinden kopuk görülse de aslında hepsinin yaşamları birbirleriyle bağlantılı.

Eğer siz de bu apartmana konuk olmak istiyorsanız bence dizinin fragmanına bir göz atın. 🙂
İyi seyirler..

Etiketler: Mike Daniels, NBC, The Village Kategoriler: Öneri, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com