Yeni Dizi Önerisi: Distrito Salvaje

8 Kasım 2018 933 0 1

Netflix’in  3. Kolombiya yapımı olan dizisi Distrito Salvaje’in baş rollerini Narcos’tan yakından tanıdığımız Juan Pablo Raba,  Cristina Umaña, Camila Sodi, Carolina Acevedo, Alina Lozano ve Juan Fernando Sánchez paylaşıyor.

Dizinin  yaratıcılığını Cristian Conti yapıyor. Yürütücü yapımcılığını ise Andrés Calderón, Juan Pablo Raba, Javier Fuentes-León ve Javier Gullón  üstleniyor.

Dizinin ismi olan ”Distrito Salvaje ”  İspanyolca ve anlamı  ise Vahşi Bölge.

10 bölümü yayınlanan dizinin konusuna gelecek olursak, dizi bir gerilla olan Jhon Jeiver’in hikayesini bize anlatıyor.

Dizideki karakterimiz Jeiver, annesi ve kardeşiyle yaşıyorken bir gün Kolombiya’da hükümet karşıtlarının her aileden  savaşçı olarak eğitmek için aldığı kadın ve erkeklerden biri olmak zorunda kalıyor.
Burada çeşitli eğitimler alan Jeiver ”Usta” denilen mertebeye kadar ulaşıyor.

Bunun sonucunda yıllarını dağda yaşayarak geçiren ve orada gerilla olarak savaşan Jeiver, Kolombiya Barış Anlaşması imzalandıktan sonra ormanı terk ederek geçmişini ardında bırakmak ve yeni bir hayata başlamak istiyor.

Ailesinin yanına, Bogotá’ya geri dönen Jeiver yeni hayatına kolay kolay adapte olamıyor.
Hem yıllardır hayatında olmayan ailesiyle hem de toplumun geri kalanıyla iletişim kurmaya çalışmaya başlıyor.

Bir yandan geçmişinden gelen karanlıktan ailesini korumaya çalışan Jeiver, bir yandan da  suça ve karanlığa durmadan çekilmeye çalışılıyor. Ve zamanla sürekli ikilemler arasında kalmaya başlıyor.

İlk sezonunun tamamı yayınlanan diziye bir şans vermek isterseniz eğer buraya fragmanın linkini koyuyorum. İyi seyirler! 🙂

Etiketler: Alina Lozano, Andrés Calderón, Camila Sodi, Carolina Acevedo, Cristina Umaña, Distrito Salvaje, Javier Fuentes-León, Javier Gullón, Jhon Jeiver, Juan Fernando Sánchez, Juan Pablo Raba, Netflix Kategoriler: Öneri, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com