Wynonna Earp 4. Sezon Onayını Aldı!

Wynonna Earp 4. Sezon Onayını Aldı!

24 Temmuz 2018 561 0 0

San Diego Comic-Con panelinde Wynonna Earp dizisinin 4. sezon onayı aldığı duyuruldu. Syfy kanalının popüler dizisi Wynonna Earp Beau Smith’in aynı isimdeki çizgi roman serisinden uyarlanarak televizyona gelmişti.

Yapımcı Emily Andras müjdeli haberi verdiği Comic-Con panelinde “Wynonna Earp’ün dördüncü sezon için yenilenmiş olmasından oldukça memnunuz. Sonsuz ve şiddetli destekleri için Syfy ve dizi hayranlarına minnetarız.” sözlerini dile getirdi.

Kanada yapımı dizi için Syfy kanalı 10 bölümlük siparişi verdi. Wynonna Earp‘ün 2019 yazında 4. sezonuyla ekranlara dönmesi bekleniyor.

San Diego Comic-Con 2018 paneline yapımcı/yürütücü Emily Andras’ın yanı sıra, başrolde yer alan Melanie Scrofano ve dizi ekibinden Shamier Anderson, Tim Rozon, Dominique Provost-Chalkley, Katherine Barrell, Varun Saranga, Chantel Riley ve Beau Smith katıldılar.

Etiketler: Beau Smith, Chantel Riley, Dominique Provost-Chalkley, Emily Andras, Katherine Barrell, Melanie Scrofano, Shamier Anderson, Syfy, Tim Rozon, Varun Saranga, Wynonna Earp Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com