Westworld 2. Sezon Teorileri

Westworld 2. Sezon Teorileri

9 Şubat 2018 367 0 0

Evet arkadaşlar Westworld 2. sezon fragmanı yayınlandı ve sabırsızlıkla beklemekteyiz. Peki bu fragmandan yeni sezon için ne gibi çıkarımlar yapabiliriz?

Öncelikle yapılan açıklamalara göre bu sezon ”Kaos” adı altında ilerleyecek. Fragmandan gördüğümüz üzere bir katliam söz konusu ve bilincine ulaşan her host artık kendisi olma yolunda ilerliyor. Dolores, Maeve ve Bernard fragmanda oldukça ön planda. Dolores’in Dr. Ford’u öldürerek başlattığı katliam devamında tüm ekibi dahil ediyor ve geriye kalanların da bir plan dahilinde olduğunu hissediyoruz. William’ın da kanlı yüzüyle durumdan memnun tavrı, aradığı gerçek heyecanı bulduğunu gösteriyor. Acaba Dr. Ford öldü mü yoksa ölen sadece kendisinin bir replikası mıydı?  Ya da ”Sanatçılar ölse de, yarattığı eserlerde yaşamaya devam eder.” sözüyle, hazırladığı özel hosta hafıza aktarması yaptığı fikri de mantıklı olabilir.

Park 1 olarak geçen bu dünya, başka parkların da olduğu sinyalini zaten vermişti ama fragmanda gördüğümüz samuraylar, ”Acaba bu sezonda, içerisinde samurayların da olduğu farklı temada bir park görebilir miyiz?” sorusunu kafamıza soktu. Ki dizinin film versiyonunda farklı farklı temalarda dünyalar olduğu da biliniyor. Bu da demek oluyor ki; yeni oyuncular, yeni karakterler, yeni senaryolar..

Açıklamalar  1. sezonun sadece hikayenin işleyişini kavramamız için olup, aslında daha hiçbir şey görmediğimiz yönünde. Huh! O zaman bakalım neler göreceğiz?

Etiketler: Fragman, Westworld, Westworld 2. sezon Kategoriler: İnceleme
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Hafize Sabah

Moda, tasarım, resim, müzik, kitap, dergi, fotoğraf, dizi ve filmlerle fazlasıyla münasebet içinde olan kimse.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com