Uma Thurman, Yıllar Sonra "Pulp Fiction" Filmi Hakkında Konuştu!

Uma Thurman, Yıllar Sonra “Pulp Fiction” Filmi Hakkında Konuştu!

30 Mart 2019 499 0 0

Uma Thurman, yıllar önce Pulp Fiction filminde hayat verdiği Mia Wallace karakteri hakkında konuştu. Uma Thurman bir sahnenin onu oldukça korkuttuğunu söylüyor.

Fransa’da bir program sırasında konuşan Uma Thurman, Pulp Fiction filmindeki bir sahnede çok korktuğunu ifade etti. Söylediklerine göre Thurman’ı korkutan sahne ikonik dans sahnesiydi. Thurman yaşadıklarını şu sözlerle paylaştı: “Her şeyden daha fazla dans etmekten korkuyordum. Çünkü çok güvensizdim. Ama ardından bir kez dans etmeye başladığımda kendimi durduramadım, hayallerim gerçek oluyordu.” Ayrıca oyuncu Quentin Tarantino’nun sulu diyaloglarını çok sevdiğini itiraf etti. Bunun tıpkı aşık olmaya benzediğini söyleyen Thurman, “Doğru insanla birlikte olmaktan daha güzel bir şey yoktur” sözlerini sarf ederek o sahneler hakkındaki duygularını anlattı. John Travolta’nın karşısında olmanın onun için çok zor bir şey olduğunu ifade eden Thurman, bu dans sahnesinin filmdeki en zor sahnesi olduğunu belirtti.

Quentin Tarantino yönetmenliğindeki Pulp Fiction, 1994 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. Kült filmin başlıca rollerini ise  John Travolta, Uma Thurman ve Samuel L. Jackson paylaşmıştı.

Etiketler: John Travolta, Pulp Fiction, Quentin Tarantino, Samuel L. Jackson, Uma Thurman Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com