Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi Yaşamayanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

26 Ağustos 2018 293 0 0

Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in paylaştığı, Türkiye’nin ilk vampir dizisi olacak olan Yaşamayanlar dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Yaşamayanlar dizisinin uzun süredir merakla beklenen yayın tarihi 6 Eylül olarak belirlendi. Aynı zamanda diziden bir afiş paylaşıldı.

BluTV internet platformunda yayınlanacak olan dizinin kadrosunda Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce İrem İlaçan gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Alphan Eşeli’nin oturduğu dizinin senaryosunu ise Şamil Yılmaz kaleme alıyor.

Dizinin yapımcılığınıBubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul ’74 birlikte üstleniyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ilk vampir dizisi olacak Yaşamayanlar dizisinden fragman yayınlanmıştı.

Etiketler: Alphan Eşeli, Birkan Sokullu, Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Selma Ergeç, Vampir Dizisi, Yaşamayanlar Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com