Travis Fimmel’in Yeni Projesi Belli Oldu

2 Şubat 2017 820 0 0

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Vikings dizisi karakterinden Ragnar’ın öldürülmesinden sonra haftalarca Fimmel ve A + E Networks kanalının bir antoloji draması için tekrar kucakladığını doğruladı.

Halen gelişmekte olan isimsiz proje, Wyatt Earp’i ve diğer ikonik günahkarlar ve tarih boyunca anti kahramanlar üzerine odaklanacak. İlk olarak, Earp’in hikayesini, şiddetli Dodge City’deki günlerinden ve Doc Holliday ve Bat Masterson’la olan karmaşık ilişkilerini, OK Corral’daki efsanevi silahlı çatışma olaylarını anlatacak.

Fimmel ilk bölümü tasarladı ve imzayı attı. Wyatt Earp’in yapım ekibi yıldız oyuncuyu oyuncu kadrosuna ekledi. A + E Studios, Atlas Entertainment ve Imperative Entertainment ile birlikte üretilecek. Charles Roven ve Alex Gartner, Atlas Entertainment için prodüksiyon yapacak.

Antoloji projesi, Fimmel’in oynadığı Warcraft adlı filmi üreten Atlas Entertainment ile Fimmel’i bir araya getiriyor.

Fimmel, karakterinin Aralık ayında şok edici bir şekilde öldürüldüğü ilk dört sezon boyunca Vikings’de oynadı. Diğer filmleri arasında Tarzan serisi yer alıyor.

Fimmel aynı zamanda: “Ben her zaman insanların günahlarını ve felaket yolculuğunu alçaltan şeyleri motive eden şeylere hayranım. Bu projeyi bir araya getirmenin zamanı gelince, History, A + E Studios, Atlas ve Imperative’in mükemmel ortaklar olacağını biliyordum. ” dedi.

Travis Fimmel‘in muhteşem Vikings performansından sonra kendisini yeni bir dizide göreceğiz. Umarız başarılı bir dizi olur. Dizinin ilk sezonu Wyatt Earp’ü anlatacak ve Fimmel de başrolü üstlenecek.

Etiketler: A+E, Ragnar, Travis Fimmel, Vikings, Warcraft, Wyatt Earp Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com