Transformers Spin-Off'u Bumblebee'den Fragman Yayınlandı!

Transformers Spin-Off’u Bumblebee’den Fragman Yayınlandı!

24 Eylül 2018 211 0 0

Michael Bay’in en sevdiği oyuncağı olan Transformers’ın spin-off filmi Bumblebee‘den fragman yayınlandı. Yeni filmde Michael Bay’in geçmediği yönetmen koltuğuna Kubo and The Two String animasyonu ile tanıdığımız Travis Knight geçti.

Filmde, 1980’li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie (Hailee Steinfeld) ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee’yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee’yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir “tosbağa” olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen Autobot’u peşindeki Decepticonlar’dan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

Bumblebee‘nin yayınlanan fragmanları ile son Transformers filmlerinin kaybettiği ruhun yeniden kazanması öngörülüyor. Transformers aksiyonu ile retro Bumblebee ruhu birleştirilerek Transformers hayranlarının beklentisi göz önünde bulunduruldu. Ayrıca filmde orijinal Autobot ve Decepticon tasarımları kullanıldı. Peter Cullen ise filmde konuk olarak göreceğimiz Optimus Prime rolü için geri döndü.

Bumblebee‘nin ülkemizde 21 Aralık 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak

Etiketler: Bumblebee, Michael Bay, Transformers, Travis Knight Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com