Tom Holland Yeni Spider-Man Filminin Adını Açıkladı

Tom Holland Yeni Spider-Man Filminin Adını Açıkladı

25 Haziran 2018 583 0 0

Holland Cumartesi günü yaptığı bir sosyal medya paylaşımında filmin adını takipçileriyle paylaştı.

Tom Holland‘ın haşarılıkları bitmek bilmiyor. Spider-Man: Homecoming filminin yıldızı Cumartesi günü, Denver’daki ACE Comic Con’da “duyuru yapmadığı için” özür dileyen bir Instagram videosu yayınladı ve ardından Homecoming’in devam filminin adını ortaya koyan bir tableti takipçilerine gösterdi. Holland’ın paylaşımına göre yeni filmin adı Spider-Man: Far From Home olacak. 5 Temmuz 2019’da gösterime girecek olan filmde Holland’ı bir kez daha genç Spider-man olarak göreceğiz.

Jake Gyllenhaal’un Spider-man’in düşmanı Mysterio’yu canlandıracağı yapım, aynı zamanda New York şehrinin kahramanı Spidey’i, şehrinin dışında göreceğimiz ilk film olacak. Jon Watts bu filmin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Yeni Marvel filminin, son olarak yayınlanan Avengers: Infinity War‘da izlediğimiz Spider-man hikayesini nasıl takip edeceği ise şu an için kafalarda soru işareti yaratıyor.

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

(@tomholland2013)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kaynak

Etiketler: Avengers, Infinity War, Marvel, Spider-Man, Spider-Man: Far From Home, Spider-Man: Homecoming, Tom Holland Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com