Tom Hardy'li Venom Filminden Yeni Poster Yayınlandı!

Tom Hardy’li Venom Filminden Yeni Poster Yayınlandı!

17 Eylül 2018 397 0 0

Sony Pictures’ın yüksek profilli çizgi roman uyarlaması Venom‘dan yeni poster yayınlandı. Tom Hardy’nin başrolde olduğu film heyecanla bekleniyor.

Bu sonbaharda izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan film IMAX posterinin ardında bir poster daha yayınlamayı ihmal etmedi.

Marvel evreninin anti kahramanı ihtişamlı bir korkuya sebep olacak. Tom Hardy‘nin canlandırdığı gazeteci Eddie Brock uzaydan gelen siyah renkteki “Alien Symbiote” adındaki canlı bir organizmanın etkisinde kalıyor. Brock her ne kadar bundan kurtulmak istese de Venom’un etkisine giriyor ve hiç de istemediği şeyler yapmak zorunda kalıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Hardy’e Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise Ruben Fleischer oturuyor.

Venom, 5 Ekim 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Filmin heyecanını bir nebze daha diri tutmak için fragmanı tekrardan izleyebilirsiniz.

Etiketler: Marvel, Michelle Williams, Reid Scott, Riz Ahmed, Ruben Fleischer, Scott Haze, Sony Pictures, Tom Hardy, Venom Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com