Tom Hanks'in Yeni Filmi Mr. Rogers'tan İlk Kare Geldi!

Tom Hanks’in Yeni Filmi Mr. Rogers’tan İlk Kare Geldi!

29 Eylül 2018 342 0 0

Çocukların sevgilisi televizyon sunucusu Fred Rogers rolünde olacak olan Tom Hanks‘in yeni filminden ilk kare yayınlandı.

Oscar ödüllü yıldız Hanks’in Rogers’ı bir hayli andırdığı fotoğrafta, tıpkı ünlü sunucu gibi kırmızı kazak, gömlek-kravat, bej renkli pantolon ve spor ayakkabıları giydiği görülüyor. Hanks’in TriStar Pictures’ın biyografik dram filminde Rogers’ı canlandıracağı ilk olarak Ocak ayında duyurulmuş ve Eylül ayında çekimlerin başlayacağı bildirilmişti. Film, “Mister Rogers’ Neighborhood” programının sunucusu Rogers ve gazeteci Tom Junod arasındaki dostluğun gerçek hikayesine dayanıyor ve “The Americans” yıldızı Matthew Rhys da filmde Rogers’la ilgili bir makale yazma işini gönülsüzce kabul eden bir gazeteci olan Junod’u canlandırıyor. Junod, Rogers’ın şefkat ve empatisine başta kuşkuyla yaklaşsa da, şüpheciliğinin üstesinden gelir ve kendi yaşamını yeniden gözden geçirir. Haziran ayında da Mr. Rogers’la ilgili olarak bir başka hit yapım olan belgesel “Won’t You Be My Neighbor?” yayınlanmıştı.

Hanks‘in başrolünde yer aldığı filmin senaryosunu Noah Harpster ve Micah Fitzerman-Blue yazdı. Yönetmen koltuğunda ise “The Diary of a Teenage Girl” yönetmeni Marielle Heller oturuyor. Youree Henley, Marc Turtletaub ve Peter Saraf’ın yapımcılığını üstlendiği filmin kadrosunda Rhys ve Hanks’e, Susan Kelechi Watson ve Chris Cooper da eşlik edecek.

Kaynak

Etiketler: Fred Rogers, Mr. Rogers, Tom Hanks Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com