The Walking Dead’in 9. Sezonundan İlk Görsel ve Konusu Hakkında Detaylar Geldi!

The Walking Dead’in 9. Sezonundan İlk Görsel ve Konusu Hakkında Detaylar Geldi!

14 Temmuz 2018 364 0 0

The Walking Dead’in 9. sezonuna ait ilk görsel yayınlandı. Öncekilerden farklı bir zaman diliminde geçecek olan dokuzuncu sezonla ilgili ilk detaylar da geldi.

Ekim’de AMC ekranlarına geri dönmeye hazırlanan The Walking Dead’in dokuzuncu sezonuna ait ilk karede Michonne’i bir atın üstünde görüyoruz.
İlk görsele ek olarak, dizinin yeni sezon hikayesiyle ilgili ilk detaylar da şekillenmeye başladı. Showrunner Angela Kang geride bıraktığımız haftalarda yeni sezonda hikayenin farklı bir zaman diliminde geçeceğini doğrulamıştı. Şimdi ise ilk ayrıntıları verdi.

The Walking Dead’in 9. sezonu, geçtiğimiz sezonlardan farklı bir zaman aralığında geçecek ve karakterleri saran fiziksel dünyanın değişimine tanık olacağız. İnsanların elinden çıkan yapıların ve objelerin, yolların ve köprülerin değiştiği ve alt üst olduğu bu versiyonda, karakterlerin hayatta kalma mücadelesi daha da zorlu bir hal alacak. Bu değişimin odak noktasında ise Rick Grimes bulunacak.

Kang’in açıklamalarına göre yeni sezonda grubun kendi içindeki beraberliğe ve Rick’in barışçıl yaklaşımı sayesinde gruplar arasında yeni işbirliklerinin yaşanmasına tanık olacağız. Ancak hikaye, pürüzlere ve birbirleriyle başa çıkma yöntemlerindeki değişimlere de sahne olacak.

The Walking Dead’in merakla beklenen Comic-Con paneli 20 Temmuz’da gerçekleşecek. Panel sırasında dokuzuncu sezona dair yeni detayların duyurulması bekleniyor.

Kaynak

Etiketler: AMC, Andrew Lincoln, Michonne, Rick Grimes, The Walking Dead Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com