The Walking Dead Cephesinden Andrew Lincoln'ün Diziden Vedası Üzerine Yanıt Geldi!

The Walking Dead Cephesinden Andrew Lincoln’ün Diziden Vedası Üzerine Yanıt Geldi!

6 Ekim 2018 505 0 0

Bir süredir Andrew Lincoln‘ün diziden ayrılacağı hakkında haberler çıkıyordu. Oyuncu diziden kesin olarak ayrılacağını açıklamıştı ve bu haberlerin doğru olduğu ortaya çıkmıştı.

Dizinin showrunner’ı  Angela Kang, Andrew Lincoln‘ın vedasıyla ayyuka çıkan eleştirileri değerlendirdi. 9. sezonda büyük değişikliklerin yaşanacağı dizi geçen sezonlarda hikayenin ağır işlemesi sebebiyle de birçok eleştiriye maruz kalmıştı.

Eleştirilere yanıt veren Angela Kang ellerinden gelenin en iyisini yapabilmek için çabaladıklarını söyledi. İşlerine tam konsantre olabilmek için eleştirilere çok fazla bakmadığını belirten Kang bu durumdan haberdar olduğunu ve “Birçok farklı hikaye anlatımını denedik gibi hissediyoruz. Hikayeyi anlatmanın yeni yolu nedir? Yapmayı atladığımız şeyler neler? Ve çoğu zaman bu sorular, hayranların ve eleştirmenlerin hisleriyle düzenleniyor. Bu yüzden belirli bir şeyi takip etmek istemiyoruz; rehavete kapılmamak adına kendimize ve izleyicimize karşı sorumluluklarımız var.” diyerek sözlerini bitirdi.

Rick Grimes karakterinin diziden ayrılması sonrası dizinin baş karakterinin kim olacağı şimdilik meçhul. Ancak gelen açıklamalar her karakterin farklı özellikler barındırdığı ve belli karakterin üzerinde durulmayacağı şeklinde.

AMC kanalında yayınlanan The Walking Dead 9. sezonuyla 7 Ekim’de dönüyor.

 

Etiketler: AMC, Andrew Lincoln, Angela Kang, Rick Grimes, The Walking Dead Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com