The Walking Dead 9. Sezonundan Afiş Paylaşıldı!

The Walking Dead 9. Sezonundan Afiş Paylaşıldı!

8 Temmuz 2018 638 0 0

Rick’in diziden ayrılacağı söylentileri devam ederken, son sezondan ilk poster nihayet geldi!

The Walking Dead‘den gelen yeni bir poster, AMC tarafından San Diego Comic-Con’da paylaşıldı. Posterde Andrew Lincoln‘ün canlandırdığı Grimes’ın müttefikleriyle birlikte, yıkılmış bir Washington görselinin önünde durduğu görülüyor. Şimdiye kadar Virginia’da türlü zorluklarla uğraşan kahramanlarımız, belli ki artık Washington’da yaşayacak. Posterde görünen Washington şehri ise zombi salgının sebep olduğu yıkımla karşı karşıya gelmiş durumda. Ayrıca Rick’in saç kesimi de, zamanda ileri doğru bir atlama olduğunu gösterircesine değişmiş. Geçtiğimiz sezonda da karşımıza çıkan helikopter, kahramanların tepesinde dolaşmayı sürdürüyor. The Walking Dead cephesinde hayatta kalma şartları daha da zorlaşmış olabilir.

Andrew Lincoln‘ün diziden ayrılacağıyla ilgili haberler gündemi meşgul etse de, kısa süre önce dizinin sosyal medya hesabından “Her duyduğunuza inanmayın.” şeklinde bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımın Rick Grimes’ın dizideki geleceğine bir etkisi var mı, yoksa başka bir şey mi kastediliyor henüz bir açıklama gelmedi. 20 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek olan Comic-Con panelinde daha fazla ayrıntı açıklanacak.

Dizinin yeni sezonu Ekim ayında ekranlara dönecek.

Kaynak

Etiketler: AMC, Andrew Lincoln, Rick Grimes, The Walking Dead Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com