The Purge

The Purge Filmi Serisi Dizi Oluyor

1 Ekim 2016 216 0 0

İlk filmi 2013 yılında çekilen The Purge serisi dizi oluyor. The Purge filminin yönetmeni James DeMonaco dizi hakkında konuştu.

Öncelikle filmin konusuna değinecek olursak şöyle özetleyebiliriz. Amerikan hükümetinin başı suçlular ve hapishanelerle derttedir. Cezaya çarptırılan suçluların sayısı kontrol altına alınamamakta, bu nedenle de hapishaneler kapasitelerinin bir hayli üzerinde sayıda suçluyu barındırmaktadır. Bu soruna çözüm olabilecek son çare ise son derece ilginçtir.Yılda bir gece 12 saat boyunca suçlu ne yakalanacak ne de cezalandırılacaktır. Polise başvurulmayacak, hastanelerden de yardım istenmeyecektir. Bu 12 saat boyunca suçlular, bir şekilde suçtan etkilenen insanlar ya da sıradan vatandaşlar tarafından cezalandırılacaktır. James ve Mary o geceyi tamamen güvenlikli evlerinde geçirmeyi planlarken, merhamet dolu kızları sokakta savunmasız bir adamı eve alır ve ailenin başına çok büyük bela açar… İşler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır…

Filmin yönetmeni James DeMonaco yaptığı açıklamada “Projenin beğendiğim yanı 10 saat boyunca hikayeyi anlatma fırsatımızın olması. Serinin geçmişini anlatmak oldukça heyecanlı olacak. Şu an dizinin ne zaman yayında olacağı belli değil, yapım aşamasında.” dedi. Film içinde sık sık geçen Arınma Gecesi öncesi dönemin anlatılacağı diziyle ilgili ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler: James DeMonaco, The Purge, Uyarlama Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com