The Punisher'ın 3. Sezonu Gelecek mi?

The Punisher’ın 3. Sezonu Gelecek mi?

24 Ocak 2019 371 0 0

Geçtiğimiz günlerde ikinci sezonu yayınlanan Netflix dizisi The Punisher, en popüler dizilerden biri olmayı başardı. Ancak daha Marvel-Netflix işbirliğindeki dizilerin iptal edilmesi kafalarda soru işareti oluşturuyor.

Birçok kişinin düşüncesibe göre, bir süredir Marvel dizilerini sonlandırmakla meşgul olan Netflix cephesinden her an yeni iptal haberleri gelebilir. Netflix’in elinde sadece The Punisher ve Jessica Jones dizisi kaldı.

Dizinin yaratıcısı Steve Lightfoot, ikinci sezonu, herkesin 3. sezon için sabırsızlanmasına neden olacak bir şekilde noktaladıklarını söyledi. 3. sezonu yapmaktan çok mutlu olacağını söyleyen Lightfoot, seve seve 10 sezon daha devam edebileceğini belirterek topu Netflix tarafına attı.

Frank Castle’ın hikayesini takip eden The Punisher‘ın başrolünde Jon Bernthal yer alırken oyuncaya Ben Barnes, Amber Rose Revah, Jason R. Moore, Corbin Bernsen, Annette O’Toole ve Josh Stewart gibi isimler eşlik ediyor.

The Punisher, ikinci sezonuyla 18 Ocak’ta Netflix’te izleyici ile buluştu.

Etiketler: Amber Rose Revah, Annette O'Toole, Ben Barnes, Corbin Bernsen, Frank Castle, Jason R. Moore, Jon Bernthal, Josh Stewart, Marvel, Netflix, The Punisher Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com