The Protector, 3. ve 4. Sezon Onayını Aldı!

The Protector, 3. ve 4. Sezon Onayını Aldı!

11 Ocak 2019 241 1 0

Netflix platformunun ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyan The Protector, ikinci sezon onayının ardından 3. ve 4. sezon onaylarını almış oldu.

Başrolünde Çağatay Ulusoy‘un yer aldığı Hakan: Muhafız, İstanbul’da gelişen fantastik bir macerayı takip ediyor. Dizi, Kapalı Çarşı’da çalışan sıradan bir genç olan Hakan’ın, tarihte kendisine verilen, İstanbul’u koruma göreviyle yüzleşmesini konu ediniyor.

Sezon onaylarının ardından konuyu değerlendiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl: “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” açıklamalarında bulundu.

The Protector dizisinin başlıca rollerini ise Çağatay Ulusoy‘un yanı sıra Hazar ErgüçlüAyça Ayşin TuranOkan YalabıkMehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur paylaşıyor. İkinci sezonda ise kadroda Engin ÖztürkBoran KuzumSaygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler de yer alacak.

Dizinin üçüncü ve dördüncü sezon çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak. Hakan: Muhafız geçtiğimiz ay ilk sezonuyla Netflix’te yayınlanmıştı.

Etiketler: Ayça Ayşin Turan, Burçin Terzioğlu, Çağatay Ulusoy, Hakan: Muhafız, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş, Netflix, Okan Yalabık, Saygın Soysal, The Protector Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorumlar
  1. -

    […] önceden 3 ve 4. sezon onayını da alan The Protector‘un yakın bir zamanda ikinci sezonuyla platforma gelmesi […]

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com