The OA İptal Edildi!

7 Ağustos 2019 50 0 0

Dizinin senaryosu ve yönetmenliğinin Zal Batmanglij’e ait olduğu Netflix dizisi The OA iptal edildi.
2018 yılının sonlarına doğru:
“Zal Batmanglij ve Brit Marling bize gelip, bu hikâyeyi beş sezon olarak planlıyoruz dedikleri günden bu yana bu proje için çok heyecanlıyız. Nitekim, en başından bu yana dizinin beş sezon olacağı belliydi. Eğer, ilk sezonda bu diziye son vermiş olsaydık, seyirci birçok sorunun cevabını alamayacaktı, oysa 5. sezonun sonunda tüm sorular cevaplanmış olacak.” açıklamasını yapan Netflix orijinal içerik sorumlusu Cindy Holland aslında dizinin 5 sezona kadar devam edebileceğin sinyallerini vermişti. Ancak Netflix diziyi iptal etti.

“The OA’in 16 büyüleyici bölümünden harika bir şekilde gurur duyuyoruz. Brit ve Zal’e cüretkar görüşlerini paylaştıkları ve bunu inanılmaz yetenekleriyle gerçekleştirdikleri için minnettarız. Gelecekte burada ya da başka boyutlarda onlarla yeniden çalışabilmek için önümüze bakıyoruz.” Cindy Holland bu ifadelerle açıklama yaptı.

Bundan 7 sene önce ortadan kaybolan ve nerede olduğu hakkında kimsenin birey bilmediği Prairie Johnson adındaki genç kız, bir köprüden atlayarak intihar etmeye kalkışmış fakat bu başarılı olamamıştır. Şans eseri atlattığı bu olaydan sonra hastaneye kaldırılır ve doktorlar tarafından tedavi altına alınır. Hastanedeyken yıllardır görüşmediği ailesiyle karşılaşır. Ortadan kaybolmadan gözleri kör olan genç kız, şuanda görebilmekte ve adının OA olduğunu iddia etmektedir.

Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Ilgaz Üzümoğlu

Geleceğin makine mühendisi. Doğasever ve hayvansever.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com