The Marvelous Mrs. Maisel Tanıtım!

2 Mart 2018 449 0 0

The Marvelous Mrs. Maisel

1950’lerde geçen bu dizide ilk bölümde bir kadının mükemmel hayatına şahit oluyoruz. Evet mükemmel evlilik, 2 güzel çocuk, güzel bir yerde güzel bir ev. Mükemmeliyeti bozan şey ise kocasının komedi yapma isteğinin hüsranla sonuçlanmasıyla başlıyor. Bu başlangıç Miriam’ın komedi dünyasında kendisini keşfetme yolculuğu olarak devam ediyor. 50’lerin o güzel elbiseleri, zarif eldivenleri, kadınların o dönemdeki mükemmel görünme çabaları,… Ah o Dior elbiseler… Miriam’ın giydiği her kıyafete ayrı aşık olmuş olabilirim.

Başrol oyuncusu Rachel Brosnahan, Miriam rolü için biçilmiş kaftan etkisi veriyor. Eşi Joel rolünde Michael Zegen, Suise rolünde Alex Borstein, annesi Rose rolünde Marin Hinkle, babası Abe‘i ise Tony Shalhoub oynuyor.

Dizide bir ev hanımının ya da kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan, çalışan bir kadının komedi için ne kadar malzeme çıkarabileceğini görüyorsunuz. Ve bir kadının bu başarısını izlerken gerçekten gururlanıyorsunuz. Dönemi yansıtan, o atmosferi yaşatan bir dizi olması da benim gibi moda tarihi meraklılarını olumlu anlamda doyuruyor.

Henüz 1 sezon oynayan dizinin devamı gelecek gibi görünüyor. Umarım gelir çünkü ben cidden 1950’lerde olmayı sevdim!

Etiketler: 50s, The Marvelous Mrs. Maisel, vintage Kategoriler: İnceleme, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Hafize Sabah

Moda, tasarım, resim, müzik, kitap, dergi, fotoğraf, dizi ve filmlerle fazlasıyla münasebet içinde olan kimse.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com