The Handmaid’s Tale’ın 3. Sezonundan Fragman Yayınlandı

2 Mayıs 2019 90 0 0

Başrollerinde Elisabeth MossJoseph FiennesYvonne StrahovskiMadeline BrewerAnn DowdO. T. FagbenleMax Minghella, Samira Wiley‘in yer aldığı diziden yeni fragman yayınlandı.

3. sezonun 5 Haziran‘da yayınlanacağı açıklanan dizinin kadrosuna;Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser‘ da katılmıştı.

Hulu’nun fragmanı ‘Blessed Be The Fight’ yazısıyla paylaşması bu sezon Gilead’da isyan dalgasının giderek büyüyeceğini işaret ediyor.

2. sezonun sonunda June’un ve Serena’nın yavaş yavaş isyan bayrağını çekmeye başladığını görmüştük. Emily’nin yardımıyla bebeğini kaçıran June’u zorlu bir savaş süreci bekliyor gibi duruyor. Fragmanda damızlık kızların sessizce fakat artarak isyanlarını sürdürdüklerini görüyoruz.  Serena 2. sezonda kurduğu rejimden  pişman olmaya ve sorgulamaya başlamıştı. Onu da bu sezon isyan edenler arasında göreceğiz gibi duruyor.

Etiketler: Ann Dowd, Christopher Meloni, Elisabeth Moss, Elizabeth Reaser, Hulu, Joseph Fiennes, Madeline Brewer, Max Minghella, O. T. Fagbenle, Samira Wiley, The Handmaid’s Tale, Yvonne Strahovski Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Öyküm Karahan

Kocaeli Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com