The Handmaid’s Tale Dizisinin Kadrosuna 2 Yeni Oyuncu Katıldı.

28 Ocak 2019 163 0 0

3. sezon için hazırlıkları devam eden The Handmaid’s Tale dizisinin yeni sezonuna dahil olacak oyuncular belli olmaya başladı. Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser’ın ; Komutan Winslow ve eşi Mrs. Winslow rolleriyle izleyicilerin karşısına geçecekleri söylendi. Komutan Winslow, önemli bir gezi sırasında Waterford ailesini konuk eden güçlü bir komutan olarak diziye dahil olurken, eşi Mrs. Winslow’u ise Serena Joy’un arkadaşı ve ilham kaynağı olarak izleyeceğiz. Christopher Meloni en son Pose dizisinde , Elizaberth Reaser ise The Haunting of Hill House dizisinde izleyici karşısına geçmişti. 3. sezonun bazı bölümlerini Mustang filmi ile ses getiren Deniz Gamze Ergüven‘in yöneteceği daha önceden duyurulmuştu.

Dizinin Konusu; Margaret Atwood’un ödüllü ve çok satan “Damızlık Kızın Öyküsü” isimli romanından uyarlanan drama dizisi, Amerika Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor. Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Hizmetçi kadınlar bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmıştır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

 

 

Etiketler: Christopher Meloni, Deniz Gamze Ergüven, Elizabeth Reaser, Hulu, Margaret Atwood, Sezon Onayı, The Handmaid’s Tale Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Öyküm Karahan

Kocaeli Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com