The Fosters’ın Devam Dizisi: ‘’ Good Trouble’’

4 Ocak 2019 256 0 0

The Fosters beşinci sezonunun ardından 6 Haziran 2018 tarihinde final yapmıştı. Ve hemen ardından devam dizisinin geleceğini duymuştuk. İşte o bahsedilen dizinin ilk bölümü Freeform kanalında yayınlandı.

Good Trouble‘ın senaristliğini, The Fosters’ın da senaristliğini yapmış olan, Joanna Johnson, Peter Paige ve Bradley Bredeweg yapıyor.

Dizinin yapımcı kadrosunda ise Gregory Gugliotta, Christine Sacani, Mitchell, Ramirez, Elaine Goldsmith-Thomas ve Benny Medina gibi isimleri görüyoruz

Oyuncu kadrosunda daha önceden The Fosters’da izlediğimiz Maia Mitchell (Callie), Cierra Ramirez (Mariana) ve diziye yeni dahil olan Tommy Martinez, Zuri Adele, Sherry Cola, Roger Bart, Emma Hunton , Ken Kirby gibi isimleri görüyoruz.

Dizinin konusuna gelecek olursak. The Fosters’da izlediğimiz üzere lezbiyen çift tarafından evlatlık alınan çocuklardan olan iki kızımızın büyümüş, üniversiteyi bitirmiş halleriyle izliyoruz.

Callie ve Mariana okulları bittikten sonra Los Angeles’a taşınıyorlar ve önceden ayarladıkları yerde yaşamaya başlıyorlar.

Fakat önceden ayarladıkları yer hiç düşündükleri gibi bir yer olmamakla birlikte, mutfak, tuvalet gibi kısımların ortak kullanıldığı bir yer çıkıyor. Burada diğer oyuncular olaya dahil oluyor ve onların birlikte yaşama serüvenini izliyoruz

Diğer yandan Callie ‘’ geleneksel bir hakimin’’ yanında, Mariana ise teknolojiyle uğraşan büyük bir şirkette işe başlıyor.

Biz de onların hem yeni evlerine ve işlerine hem de Los Angeles’a alışmalarını izliyoruz.

İlk bölümü yayınlanan ve yaklaşık 50 dk süren bu diziye bir şans vermek isterseniz her zamanki gibi linki buraya bırakıyorum. 🙂
İyi seyirler!

Etiketler: Cierra Ramirez, Emma Hunton, Freeform, Good Trouble, Ken Kirby, Maia Mitchell, Roger Bart, Sherry Cola, The Fosters, Tommy Martinez, Zuri Adele Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com