The Flash Dördüncü Sezonunda Tom Felton Olmayacak!

The Flash Dördüncü Sezonunda Tom Felton Olmayacak!

6 Eylül 2017 362 0 0

Harry Potter hayranları başta olmak üzere birçok kişiyi The Flash‘taki varlığı ile mutlu eden Tom Felton‘ın yapımdaki geleceği merak konusu idi. TVLine‘ın haberine göre başarılı oyuncu yapımın dördüncü sezonunda maalesef yer almayacak.

Geride bıraktığımız yıldan bu yana Team Flash‘ın önemli bir parçası olan CSI‘den de tanıdığımız Julian Albert karakterine hayat veren oyuncu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı ancak konuyla ilgili mesajlar geride bıraktığımız hafta gerçekleştirilen Comic-Con etkinliğinde verildi. Çünkü dördüncü sezon fragmanında Felton‘ın yokluğu hissedilmişti. Görünen o ki başarılı oyuncuyu ilerleyen zamanlarda konuk oyuncu olarak bile göremeyebiliriz.

Önümüzdeki sonbaharda ekranlara dönecek olan The Flash‘ta konu altı ay sonrasında ilerleyecek ve Barry sıkıştığı yerden kurtulup ailesi ve arkadaşlarını kurtarmaya çalışacak. Dizi, 10 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Kaynak: TVLine, Dizimood

Etiketler: Harry Potter, The CW, The Flash, Tom Felton Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com