The Flash 3. Sezonda Jesse Quick’i Görebilecek Miyiz?

2 Ekim 2016 441 0 0

Dizinin 2. sezonunda parçacık hızlandırıcıdan etkilenen yalnız Barry Allen değildi. Wally West ve Jesse Wells de etkilenmişti. Wally hiç bir şey olmamış gibi ayağa kalkarken Jesse bir süre kendine gelememişti. Jesse, Barry’nin ona dokunmasıyla elektrik alarak uyanmıştı. İzleyiciler bir an Jesse’nin de speedster olacağını düşünmüştü ancak öyle olmadı. Dizinin 2. sezon finalinde Harrison Wells ve Jesse Wells Dünya 2’ye dönmüştü.

Yeni sezonuna sayılı günler kalan The Flash dizisinin 3. bölümünde Harrison Wells ve Jesse Wells karakterleri Dünya 1’e metali kontrol eden bir meta ile savaşmaya gelecek.

3. Sezon fragmanında Wally karakterini Kid Flash kostümü içinde gördük. Flashpoint etkisinden Jesse karakterini de neden bir speedster olarak görmeyelim ki?

Dizinin 3. Sezon 1. Bölümü olan Flashpoint 4 Ekim 2016 tarihinde yayınlanacak.

Etiketler: Barry Allen, Flashpoint, Harrison Wells, Jesse Wells, Speedster, The Flash, The Flash 3. Sezon, Wally West Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com