The 100 Dizisi 4. Sezon İçin Yeni Bir Poster Yayınladı!

25 Ocak 2017 317 0 0

The 100 dizisinin 4. sezonuna sayılı günler kalmışken yeni sezona ait yeni bir poster yayınlandı. Bu sezon “sonun başlangıcı” temalı olacak dizi için yayınlanan posterde görkemli bir görsel bizi karşılıyor.

the 100 sezon 4 poster
The 100 4. sezon başlangıcını 1 Şubat günü “Echoes” adlı bölüm ile yapacak. Türkiye’de ise 2 Şubat günü yayınlanacak. Dizinin 4. sezon fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Kendi görüşüm The 100 ilk bölümlerde tam içine çekemese de ilerleyen sezonlarla birlikte harika bir hava yakaladı ve izlemeye değer bir dizi olduğunu gösterdi. Diziyi izlemeyenler ya da izlemeyi düşünenler için dizinin konusu şu şekilde:

97 yıl önce yeryüzünde yaşayan insanların ölümüyle sonuçlanan nükleer bir savaş gerçekleşmiş ve dünyanın yüzeyi yaşanılamayacak seviyede radyasyonla kaplanmıştır. Bilinen tek hayatta kalanlar gezegenin yörüngesinde bulunan 12 farklı ülkeye ilişik istasyonlarda yaşayanlardır ve bu uzay istasyonları Ark ismindeki istasyonun oluşturulması için Jaha başkanlığında birleşir. Kaynaklar kıttır, suçun türüne bakılmaksızın 18 yaşın üstündeki suçlular uzaya fırlatılarak cezalandırılmaktadır. Ark’ın kaynakları tükenmektedir, yeni yaşam kaynaklarına gereksinim duyulmaktadır. 100 genç mahkumun harcanabileceği duyurulur ve yaşam olanaklarının öğrenilmesi amacıyla eski kabahatlarının bağışlanacağı söylenerek son savaştan önce kurulan, içinde bolca bozulmayan erzak bulunmuş olduğu kabul edilen Weather Dağı’nın yakınına eski bir uzay gemisiyle gönderilir. Planlananın aksine gençler dağın uzağına iner ve geçici bir topluluk kurmak için aralarında mücadele eder. Sadece problemlerı bunlarla sınırlı kalmayacak ve Dünyalılar diye adlandırılan, yeryüzünde savaştan kurtularak sağ kalmayı başarmış bazı insanoğlu, Biçiciler adındaki yamyama dönüşmüş dünyalılar ve dağ adamlarıyla karşılaşacaklardır.

Etiketler: Ark, Echoes, Poster, The 100, The 100 4. Sezon Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com