Tatlı Korku Filmleri

Tatlı Korku Filmleri

23 Eylül 2017 494 0 0

Korku filmi tutkunları için hayat çok zor.. Ne zaman “bir korku filmi açayım” deseler sonu fiyasko. Bu dertlerinizden kurtulacağınız nefis korku filmleri listem karşınızda!

Scream (1996) IMDB : 7,2

Öncelikle benim klasik diye nitelendirdiğim film, güzeller güzeli Scream ile başlayalım.. Zamanında yapılmış en tatlı korku filmidir, ilk kez izleyen herkes şüphesiz büyülenir. Monica Geller olan bir film nasıl kötü olsun değil mi? Scream korku filmi tutkunlarının olmazsa olmazıdır, cumartesi günü için ideal seçimdir.

Evil Dead (2013) IMDB : 6,5

İşte size başarılı, korkutucu bir remake. Film gerçekten korkutuyor sizi. Zaten biz korku bağımlıları için aranan özellik de bu değil mi? 🙂

Before I Wake (2016) IMDB : 6,1

“Tatlı” başlığına sebep filmdir. Duygusal, sarsıcı, gerilim dolu, muhteşem bir filmdi. Son zamanlarda çıkan en iyi korku filmlerinden olduğunu düşünüyorum. Farklı konusu ile şiddetle tavsiyemdir..

Goodnight Mommy (2014) IMDB : 6,7

Farklı bir film daha. Film boyunca “acaba neler dönüyor” diye izleyip sonunda gözleri dolduran ve şaşırtan, sürpriz bir filmdir. Farklı film arayan varsa kesinlikle izlesin. Başarılı bir pazar filmi..

Get Out (2017) IMDB : 7,8

“2017 yılının korku film çiçeği” 🙂 Hala izlemediyseniz hemen açın, muhteşem bir tat. Bu filmi istediğiniz gün izleyebilirsiniz 😀

Split (2016) IMDB : 7,3

Bu da 2016 çiçeğidir efenim. İzleyen herkesin McAvoy’a hayran kaldığı korku filmi. Tek kelime ile ÇARPICI.

 

Şimdilik bu kadar sevgili sinema severler, iyi seyirler….

Etiketler: Before I Wake, Evil Dead, Get Out, Goodnight Mommy, Scream, Split Kategoriler: Liste, Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com