Tarantino’nun Yeni Filmi Once Upon a Time in Hollywood’dan İlk Preview Fotoğraflar Geldi!

25 Ocak 2019 174 0 0

Yıl 1969,

Los Angeles, California…

Hollywood, Altın Çağı’nın son günlerini yaşıyor.

Charles Manson isimli bir adam, Helter Skelter adını verdiği felsefesine dayalı olarak kurduğu, hippi counterkültürü’nden esinlenen gençlerden oluşturduğu ”aile” grubu ile terör estirmekte… Topluluk, 1969 Ağustos’unda 2 gün içerisinde 5 kişiyi öldürüyor. Öldürdükleri kişilerden biri de Roman Polanski‘nin eşi, aktris Sharon Tate. İşte bu cinayet, Manson ailesi ve Hollywood bağlantısının da en önemli parçası.

1969 yazında 6 yaşında olan ve Los Angeles’ta yaşayan Quentin Tarantino, yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood ile birlikte bu karanlık dönemi beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor.

İlk açıklandığı günden beri kulislerde yankı uyandıran yıldız kadrosu ile sinemaseverlerin dört gözle beklediği filmden yeni kamera arkası ve preview görselleri yayımlandı.

 

”Fotoğraflar : Andrew Cooper”

Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Tuna Yiğit Tunçkollu

D.E.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi, Film Tasarımı bölümü öğrencisi. Ana akım izleyicilerin pek rağbet etmediği alt kültürler ve alt janrlar ile fazlasıyla ilgili. Transgressive sinema özel ilgi alanı. Tam zamanlı sinefilliğin yanında yarı zamanlı çevirmen.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com