Tarantino’nun Yeni Filmi Once Upon A Time In Hollywood Kadrosuna Yeni İsimler Katılmaya Devam Ediyor!

24 Ağustos 2018 292 0 0

Once Upon A Time In Hollywood oyuncu kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie gibi yıldızları barındıran Tarantino filmine yıldız oyuncu takviyesi bitmiyor desek yeri.

Quentin Tarantino, Once Upon A Time In Hollywood filminin oyuncuları arasında yeni isimler eklemeyi sürdüyor. Kadroya Altın Küre ödüllü Lena Dunham, Uma Thurman ile Ethan Hawke’ın oyuncu kızları Maya Hawke, Austin Butler ve Lorenza Izzo da katıldı. Yeni oyuncuların karakterleriyle ilgili henüz hiçbir ayrıntı paylaşılmadı ancak söylentilere göre Dunham, Charles Manson’un komün üyelerinden Catherine “Çingene” Share’i canlandıracak. Butler, Charles “Tex” Watson’a, Hawke kurgusal karakter Flower Child’a ve Izzo ise büyüleyici bir İtalyan film yıldızı olan Francesca Capucci’ye hayat veriyor.

Hippi yükselişinin yaşandığı yıllarda geçen filmde, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışmaktadırlar. Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate, Charles Manson ve yandaşlarının işleyeceği korkunç bir suçun kurbanı olurken, Dalton ve Booth’un yolları hiç beklemedikleri bir şekilde bu hikayeyle kesişecektir. Kadrosunda Burt Reynolds, Scoot McNairy, Timothy Olyphant, Luke Perry, Damian Lewis, Dakota Fanning, Al Pacino, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr, Tim Roth ve Michael Madsen gibi yıldız isimlerin yer aldığı filmin vizyon tarihi 26 Temmuz 2019 olarak belirlendi.

Kaynak

Etiketler: Austin Butler, Brad Pitt, Lena Dunham, Leonardo DiCaprio, Lorenza Izzo, Margot Robbie, Maya Hawke, Once Upon a Time In Hollywood, Quentin Tarantino, Uma Thurman Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com