Talihsiz Serüvenler Dizisi'nin 3. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin 3. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı!

11 Aralık 2018 258 0 0

Netflix’te yayınlanan A Series of Unfortunate Events yani Türkçe adıyla Talihsiz Serüvenler Dizisi‘nin son sezonu olacak 3. sezondan resmi fragman yayınlandı.

Dizinin başrollerinde Neil Patrick HarrisPatrick Warburton ve Malina Weissman gibi isimler yer alıyor. Dizi Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire, ailelerini elim bir yangın sonucunda kaybetmiş üç kardeşi anlatıyor. Bu yangın sonucu sadece evlerini değil aynı zamanda ailelerinin sahip olduğu her şeyi kaybetmiş olan üç kardeş, çaresiz bir şekilde hayatlarını sürdürebilecekleri bir yer aramaktadırlar. Bu süreç sonunda kötü kalpli amcalarının yanına yerleşen kardeşler, ailelerinin çeşitli sırlarını öğrenmeye kalkışırlar. Bu sırlar gizli sırlar olduklarından, bu amaç doğrultusunda ne kadar ilerleseler de başlarına o kadar dert almaya başlarlar. Ailelerinin sırlarını öğrenmek için kardeşlerin attığı her adım ise onları biraz daha derin bilgilere ve tehlikeli alanlara çekmektedir. Nitekim hikayenin anlatıcısı, orijinal metinde her hikayeden önce klasik olarak okuyucuları bu lanetli hikayeleri okumamaları için uyarır. Fakat kardeşler, tüm bu korku dolu atmosferde, Count Olaf’ın kötü planları ve diğer tüm aksiliklere rağmen ailelerinin sahip olduğu bu esrarengiz sırrı öğrenme konusunda son derece kararlı bir duruş sergilerler.

A Series of Unfortunate Events dizisinin son sezonu 1 Ocak 2019’da Netflix’te ekranlara gelecek.

Etiketler: A Series of Unfortunate Events, Malina Weissman, Neil Patrick Harris, Netflix, Patrick Warburton, Talihsiz Serüvenler Dizisi Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com