Supernatural, 15. Sezonunun Ardından Final Yapacak!

Supernatural, 15. Sezonunun Ardından Final Yapacak!

23 Mart 2019 419 0 0

13 Ekim 2005’te yayınlanan ilk bölümü ile hayatımıza giren Supernatural, 15. sezonunun ardından final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncuları 15. sezonun son sezon olacağını açıkladı.

Dizide Sam Winchester karakterini canlandıran Jared Padalecki“Yeni yıl ve yeni sezon için çok heyecanlı olmamıza rağmen bunu bizden duymanızı istedik. Gelecek yıl sonuncusu olacak” dedi. Dizideki rol arkadaşları Dean Winchester (Jensen Ackles) ve Castiel (Misha Collins) ile üzücü haber hayranlara sosyal medyadan iletildi.

Sürükleyici ve devamlılığı olan dizinin şu an halihazırda 14. sezonu ekrana geliyor. Bir sonraki sezon ekranlara veda edecek dizi bizlere birçok anı, güzel sahneler ve şarkılar bıraktı. Supernatural’ın Hayatımıza Kattığı Şarkılar adlı yazımıza da göz atmayı unutmayınız.

The CW kanalında yayınlanan Supernatural ile birlikte Arrow’da gelecek sezon ekranlara veda edecek bir diğer dizi olacak.

Etiketler: Castiel, Dean Winchester, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Supernatural, The CW Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com