Sudan Sesler Mi Geliyor? | The Shape of Water Tanıtım

4 Şubat 2018 247 0 0

Ülkemizde 16 Şubat’ta gösterime girecek olan Guillermo del Toro tarafından yazılan ve yönetilen, başrolünde Sally Hawkins’in (Eliza Esposito) yer aldığı film; soğuk savaş dönemlerinde Amerikan hükümetinin gizli bir tesisinde Amazon’dan getirilen ve Tanrı olarak görülen, dilleri algılayabilen ve neredeyse insan gibi görünen bir canlı ile Eliza’nın birbirine yakınlaşmasını ele alan fantastik bir aşk filmi. Filmin 13 Akademi ve en iyi film, en iyi kurgu, en iyi kadın oyuncu gibi dallarda ise 12 Oscar adaylığı bulunmakta.

Yardımcı rolde yer alan Michael Shannon‘ın rolü için rahat bir şekilde tam başrollük diyebilirim. Ayrıca bana film biraz Fransızvari bir gibi yapım geldi. Belki müzikleri yüzündendir bilemiyorum ama kendimi bir an için Sally Hawkins’in Fransızca konuşmasını beklerken buldum.

Zaten internete düşmüş olan film iki hafta sonra yayınlanacağı için bana kalırsa biraz daha bekleyip sinemada izlemenin tadına varın derim. Şimdiden iyi seyirler!

Türkçe altyazılı fragman için;

https://www.youtube.com/watch?v=j3aLsxjXHQ0

Yazar: Sevda Yıldırım

Etiketler: Michael Shannon, Sally Hawkins Kategoriler: Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com