Stranger Things'in Çizgi Romanı Geliyor!

Stranger Things’in Çizgi Romanı Geliyor!

21 Haziran 2018 337 0 0

Netflix’in hit dizisi Stranger Things bu kez çizgi roman olarak hayranlarının karşısına çıkıyor.

Stranger Things çizgi romanı, Netflix ve Dark Horse Comics işbirliğinde hayata geçiyor. Bir yıl süresince basılacak olan seri, dizinin fanlarını Hawkins’in gizemli yeraltı dünyasına davet edecek.

Çizgi romanın hikayesi, ilk sezon ortadan kaybolan Will Byers’ın Upside Down’da yaşadıklarını ele alacak. Dizide yer almayan bu detaylar böylece ilk kez gün yüzüne çıkmış olacak. Çizgi roman serisinin ilk sayısı 26 Eylül’de okurla buluşacak.

Stranger Things çizgi romanının yaratım ekibinde Jody Houser, Stefano Martino, Keith Champagne, Lauren Affe ve Nate Piekos gibi isimler yer alıyor.

Netflix’in en popüler dizisi Stranger Things, yalnızca ekranla sınırlı kalmayaya; evrenini genişletmeye devam ediyor. Yakın dönemde, dizinin roman olarak okurla buluşacağı açıklanmıştı. Eylül’den itibaren basılacak olan romanlardan biri, Eleven’ın annesinin öyküsüne odaklanacak. Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde dizinin konsol oyunu olarak da piyasada yerini alacağı duyurulmuştu.

Stranger Things’in merakla beklenen üçüncü sezonunun, önümüzdeki yıl prömiyer yapması bekleniyor.

Kaynak

Etiketler: çizgi roman, Netflix, Stranger Things Kategoriler: Çizgi Roman, Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com