Stranger Things'in 3. Sezonunda Bölüm Sayısı Azalacak!

Stranger Things’in 3. Sezonunda Bölüm Sayısı Azalacak!

12 Şubat 2018 293 0 0

Netflix’in hit dizisi Stranger Things’in üçüncü sezonunda daha az bölümle izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. Buna göre, Nisan ayında çekimlerine başlanacak olan üçüncü sezon, sekiz bölümden oluşacak. Geçtiğimiz sezon dokuz bölüm olarak tamamlanmıştı.

Stranger Things’in üçüncü sezonunda nasıl bir hikayeyle karşılaşacağımız henüz belli değil ancak olayların 1985’te geçeceği ve başkarakterlerin yeni bir maceraya atılacağı beklenen gelişmeler arasında.

Stranger Things’in üçüncü sezonunda Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Cara Buono, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Dacre Montgomery ve Sadie Sink başlıca rollerine devam ediyorlar.

Duffer Kardeşlerin imzasını taşıyan Stranger Things, geçtiğimiz yıl 18 dalda Emmy ödülüne aday gösterilip bunlardan beşini kazanmayı başarmıştı. Dizinin başlıca oyuncu kadrosu ayrıca televizyon oyuncuları birliğinin dağıttığı SAG ödüllerinde toplu oyuncu performansı dalında ödüle layık görülmüştü.

Kaynak

Etiketler: Caleb McLaughlin, Cara Buono, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Joe Keery, Millie Bobby Brown, Natalia Dyer, Netflix, Noah Schnapp, Sadie Sink, Stranger Things, Winona Ryder Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com