Stranger Things Ekibi 3. Sezonla İlgili Konuştu

Stranger Things Ekibi 3. Sezonla İlgili Konuştu

20 Kasım 2017 421 0 0

Haber, dizinin ikinci sezonundan spoiler içermektedir.

Stranger Things ekibi ve oyuncuları geçtiğimiz Cumartesi günü Los Angeles’ta gerçekleşen Vulture Festivali’nin en gözde konuklarından oldu. “Stranger Things: Inside the Upside Down” başlıklı panele katılan ekip, ikinci sezonun kamera arkası ve gelecek sezonun muhtemel senaryoları üzerine konuştu.

Dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer kardeşler, ikinci sezonun tartışmalı bölümü “The Lost Sister” üzerine bir kez daha konuştu. Hikayeyi Hawkins dışına taşıdığı için eleştirilen yedinci bölüm, Duffer Kardeşler’e göre Eleven’ın karakterinin gelişimini işlemesi anlamında son derece gerekli bir bölümdü. İkili, bu bölümde Eleven’ın ablası olarak hikayeye dahil olan, Linnea Berthelsen’in canlandırdığı Kali karakterinin üçüncü sezonda da yer alacağı söylentisine yeşil ışık yaktı.

Üçüncü sezon prodüksiyonunun ilk adımlarını attıklarını söyleyen Duffer’lar, senaryonun yazıldıkça ve bölümler çekildikçe nasıl değiştiğini de bir örnekle gözler önüne serdi. Buna göre bahsi geçen bölüm “The Lost Brother” adını taşıyacak ve Eleven, bir ağabeyi olduğunu öğrenecekti. Başlarda 30’lu yaşlarındaki erkek oyuncularla oyuncu seçmelerine katıldıklarını söyleyen Matt Duffer, istedikleri ilginçlikte biriyle karşılaşmadıklarını bu yüzden yaş aralığını geniş tutarak kadın oyuncu üzerinden gitmeye karar verdiklerini belirttiler.

Kaynak

Etiketler: Netflix, Stranger Things Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com