Stranger Things 3. Sezonu Hakkında Yeni Bir Video Yayınlandı!

17 Temmuz 2018 322 0 2

Stranger Things’in 3. Sezonu için önümüzde epey bir zaman var. Dizi yeni bölümleriyle Netflix’te yerini almaya hazırlanırken çeşitli bilgiler ve tanıtımlar geliyor. Hazır yeni video gelmişken sizin için şu zamana kadar edindiğim bilgileri toplayıp paylaşmak istedim.

Dizinin başrol oyuncularından Noah Schnapp,yeni sezonla ilgili yorumlarını The Hollywood Reporter’ın röportajında aktardı. Yeni sezonun çok farklı olacağını belirten aktör, 1985 yazında geçecek olan üçüncü sezonda bizi neler beklediğinden de biraz bahsediyor. Schnapp sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Bu sezon çok farklı çünkü yaz mevsiminde geçiyor. Herkesin farklı bir halini göreceğiz bu sezon. Yeni sezonun en güzel yanı ise hem ikinci sezondaki karanlık bölümleri hem de birinci sezondaki eğlenceli bölümleri bir araya getirmesi.

Gün geçtikçe diziyle alakalı elle tutulur bilgiler geldi. Yapımcı Shawn Levy, Stranger Things 3. sezonun bıraktığımız olaylardan 1 yıl sonrasında geçeceğini belirtti. Dizinin yeni sezonunun bir zaman atlamasıyla başlayacağını biliyorduk ancak şimdi bu zaman atlamasının uzunluğunu öğrenmiş olduk. Düşündüğümüz kadar büyük bir ara olmadığı kesin. Olaylar 1985 yazında geçecek.

Şimdiyse bugün yayınlanan üçüncü sezon tanıtım fragmanına gelelim. Öncelikle video 8 bölümden oluşacak üçüncü sezon hakkında neredeyse hiç bilgi vermiyor. Tanıtılan Starcourt AVM yeni sezonda karşımıza çıkacak önemli bir mekan gibi duruyor(birtakım olaylar orada geçebilir). fakat bu video, yeni sezonda Robin isimli bir karaktere hayat verecek Maya Thurman-Hawke‘ı ilk kez görmemize olanak sağlıyor.

Etiketler: Netflix, Noah Schnapp, Stranger Things Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com