Split’in Devamı “Glass” Filminden Fragman Yayınlandı!

24 Temmuz 2018 481 0 1

Unbreakable ve Split filmlerinin devamı Glass filminden ilk fragman Comic-Con kapsamında yayınlandı. Baş rollerinde Sarah Paulson, James McAvoy, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Anya Taylor-Joy gibi isimlerin bulunduğu Glass filmi farklı kişiliklere sahip üç adamın bir psikiyatrı tarafından incelenmesini konu alıyor.

Sarah Paulson kişilik bölünmesi hakkında uzmanlaşmış bir psikiyatrı canlandırırken tedavi etmeye çalıştığı hastalardan David Dunn‘ı Bruce Willis, Elijah Price(Glass)‘ı Samuel L. Jackson, 23 farklı alter egoya sahip Kevin Wendell Crumb‘ı James McAvoy canlandırıyor. David’in kendini bir süper kahraman sanması, Kevin‘ın The Beast kişiliğinin insanlara zarar vermesi ve bunun sonucunda David ile karşı karşıya gelmeleri ve gizemli sırlara sahip olan Elijah‘ın bu iki adam için de önemli bir konuma sahip olması işleri bayağı karıştırıyor. Asıl sorun ise bu üçünün aynı klinikte beraber yaşıyor olması..

Yönetmen koltuğunda diğer iki filmin de yönetmenliğini yapmış M. Night Shyamalan bulunuyor. Yapımcılığında Universal Studios, Touchstone Pictures gibi şirketlerin imzasını da taşıyan film 18 Ocak 2019’da ülkemizde vizyona girecek.

Etiketler: Anya Taylor-Joy, Bruce Willis, Glass, James McAvoy, M. Night Shyamalan, Samuel L. Jackson, Split, Unbreakable Kategoriler: Sinema, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Aleyna Cerrah

Dizi ve filmlerden bulduğu boş zamanlarda okula giden biri, 20

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com