Sophie Turner ve Asa Butterfield'li Time Freak Filminden Fragman Var!

Sophie Turner ve Asa Butterfield’li Time Freak Filminden Fragman Var!

12 Ekim 2018 283 0 0

Yönetmen koltuğunda Andrew Bowler‘ın oturduğu Time Freak filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Başrolü ise Game of Thrones dizisinde Sansa olarak tanıdığımız Sophie Turner ve Asa Butterfield ikilisi paylaşıyor. İkilinin yanı sıra filmde Skyler Gisondo, Will Peltz, Aubrey Reynolds ve Jillian Joy gibi oyuncular yer alıyor.

Dehası göz kamaştıran genç bir fizik öğrencisi olan Stillman, kız arkadaşı Debbie’den ayrıldıktan sonra kendisini toparlayamaz. Genç adam ilişkilerini düzeltip yeniden bir araya gelmenin yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Bir zaman makinesi icat etmeyi planlayan Stillman, bu sayede Debbie ile ilişkilerinin başladığı güne geri dönecek ve tüm hatalarını telafi etme imkanı bulabilecektir. Kalbi kırık fizik dehası, zaman makinesini üretip en yakın arkadaşı Evan’ı da yanına alarak zamanda yolculuk yapar. Stillman’ın eline inanılmaz bir fırsat geçmiştir. Her şeye en baştan başlayan Stillman, geçmişte yaptığı hataları telafi edebilecektir. Ancak bu zaman ve mekan sınırlarını aşan macera, bazı hataların bilim tarafından düzeltilemeyecek kadar mükemmel olduğunu gösterecektir.

Time Freak, 9 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek.

Etiketler: Andrew Bowler, Asa Butterfield, Aubrey Reynolds, Jillian Joy, Skyler Gisondo, Sophie Turner, Time Freak, Will Peltz Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com