Sons of Anarcy Konusu

Sons of Anarchy Konusu

9 Şubat 2017 456 0 0

Sons of Anarchy Nasıl Bir Dizidir? Sons of Anarchy Dizisinin Konusu Nedir? Sons of Anarchy kaç sezon? Sons of Anarchy İzlemeli miyim?

IMDb Puanı: 8,6   Türü: Suç, Dram, Gerilim

Oyuncular: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone JuniorKim CoatesTommy FlanaganTheo Rossi

Yapımcılar: Kurt Sutter

Yayın Tarihi: 2008 – 2014 (7 Sezon – 92 Bölüm)

Amerika’da zaman boyunca birçok çete kurulmuş ve bu çeteler arasında savaşlar yaşanmıştır. Geçmişteki olaylar baz alınarak oluşturulan dizide Sons of Anarchy isimli bir motosiklet çetesi anlatılmaktadır. Ancak Sons of Anarchy‘nin diğer çetelerden farklı bir anlayışı vardır. Uyuşturucuya kesinlikle karşıdırlar. Daha yasal yöntemleri para kazanırlar ve bölgelerindeki adaleti sağlamaya çalışırlar.

Dizideki ana hikaye, babası Clay Teller’ın ölümünün ardından kendini liderlik koltuğunda bulan Jax Teller’ın aile ve çete hayatını birlikte sürdürmeye çalışmasıdır. Çetedeki çeşitli karakterlerin liderlik çatışmaları ve çeşitli oyunları devreye girince işler motosikletli ekip işinden çıkmakta ve daha da büyümektedir. Zaman içinde kendini illegal işler içinde bulan çete, liderleri Jax’in isteğinin aksine bu yönde ilerlemeye devam eder ve kendini başta devlet güçleri, ITA ve çeşitli diğer mafya örgütleriyle çatışma içinde bulur. Zaman içinde çetenin çeşitli yönetim kadrolarındaki çeşitli üyeleri, işleri kendilerine özgü yollarla çözmeye çalışacaklardır ve bu işlerin biraz daha karışmasına sebep olacaktır.

Diziger Yorumu: Eğer suç ve gerilim dizilerinde haz alıyorsanız bu dizi tam size göre. Harley Davidson gibi motorlara aşıksanız sanırım bu diziyi izlemişsinizdir. İzlemediyseniz hemen izlemelisiniz. Kendi açımdan baktığımda bu diziye ön yargılı yaklaşmıştım ancak Sons of Anarchy izlediklerim arasında kendisine güzel bir yer buldu. Umarım başta verdiğimiz soruların cevabını verebilmişizdir. Dizinin tanıtım fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sons of Anarcy Tanıtım Fragmanı:

 

Etiketler: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Kim Coates, Kurt Sutter, Mark Boone Junior, Sons of Anarcy, Sons of Anarcy IMDb, Sons of Anarcy Kaç Sezon, Sons of Anarcy Konusu, Theo Rossi, Tommy Flanagan Kategoriler: Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com