Sneaky Pete 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Sneaky Pete 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

27 Ocak 2018 403 0 0

Sneaky Pete 2. sezon fragmanı ve prömiyer tarihi geldi. Eleştirmenler tarafından tam not alan dizi 9 Mart’ta geri dönüyor.

Prime Original ve Sony Pictures Television işbirliğinde hayata geçen dizi, hapishaneden çıktıktan sonra, eskiden soyduğu belalı çete lideri tarafından bulunan Marius’un hikayesini anlatıyor. Marius, çözümü sıradışı bir planda bulur. Hapisteki hücre arkadaşı Pete’in kimliğini ele geçiren Marius, Pete’in yıllardır görüşmediği ailesiyle bir araya gelir. Dizinin yeni sezonunda Marius hayatında yeni bir sayfa açmaya karar veriyor ancak bu kez de onu Pete zanneden iki gangster yüzünden başı belaya giriyor.

Geçtiğimiz yıl ilk sezonuyla prömiyer yapan dizi, platforma yüklendiği gün en çok izlenen ikinci dizi olmayı başarmış ve Rotten Tomatoes sitesinde %100 puanına ulaşmıştı.

Sneaky Pete, Bryan Cranston ve David Shore tarafından yaratıldı. Dizinin yürütücü yapımcı tarafında Cranston, Graham Yost, James Degus, Michael Dinner ve Fred Golan var. Oyuncu kadrosu ise Giovanni Ribisi, Jane Adams, Marin Ireland, Margo Martindale, Shane McRae, Libe Barer ve Peter Gerety gibi isimlerden kurulu.

Kaynak

Etiketler: Bryan Cranston, David Shore, Giovanni Ribisi, Jane Adams, Libe Barer, Margo Martindale, Marin Ireland, Peter Gerety, Shane McRae, Sneaky Pete Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com