Sarah Connor Geri Dönüyor: Terminator 6 ile İlgili Önemli Detaylar Açıklandı

10 Şubat 2019 156 0 0

Terminator serisinin 6. reboot’u / filmi 2019’un sonbahar aylarında beyaz perdeye geliyor. Senaryosu Terminator 2’nin devamı olarak işlenecek, uzun süre ”unnamed terminator reboot” olarak kalan filmin tam adı ise yönetmen James Cameron tarafından duyuruldu ; ”Terminator : The Dark Fate”. 

The Dark Fate’in, ilk 2 orijinal filmin hayranlarını heyecanlandırmak için ise çokça nedeni var: Bunlardan birincisi tabi ki de Terminator 2’den beri film serisinde çalışmayan James Cameron’un seriye hem yönetmen hem de yapımcı olarak dönüyor olması. Bir başka neden ise, hayranları en çok heyecanlandıran neden bu, gerçek Terminator fandom’larını ilgilendiren çok önemli bir etken: Linda Hamilton, Sarah Connor karakteri ile 2. filmden sonra seriye geri dönüşünü yapıyor.

Filmin, Judgment Day’in devamı olması, serinin 3 filminin hikaye zaman örgüsünden silinmesi anlamına geliyor. Son yıllardaki reboot’ları ile sinemasever kitleler arasında büyük hayal kırıklığı yaşatan Terminator serisinin, 6. film ile iyi bir geri dönüş yapması, en büyük temennimiz.

Filmin, ABD’deki gösterim tarihi 1 Kasım 2019 olacak.

Etiketler: James Cameron, Terminator 6 Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Tuna Yiğit Tunçkollu

D.E.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi, Film Tasarımı bölümü öğrencisi. Ana akım izleyicilerin pek rağbet etmediği alt kültürler ve alt janrlar ile fazlasıyla ilgili. Transgressive sinema özel ilgi alanı. Tam zamanlı sinefilliğin yanında yarı zamanlı çevirmen.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com