Roswell, New Mexico Dizisi Ekranlara Geri Döndü!

20 Ocak 2019 243 0 1

Amblin TV, Bender Brown Prods, CBS Television Studios ve Warner Bros. TV ortak yapımcılığında hazırlanan bu dizinin ilk bölümü 16 Ocak günü CW kanalında yayınlandı.

Roswell, New Mexico 1999-2002 yılları arasında üç sezon boyunca yayınlanan aynı isimli dizinin tekrar çekilmesiyle ortaya çıkan bir dizi.

Melinda Metz’in kaleme aldığı Roswell High isimli roman serisinden uyarlanan bu dizinin senarist koltuğunda The Originals dizisinin senaristiğini de yapan Carina Adly MacKenzie yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise izlemeyi özlediğim bir  kaç tanıdık isimle birlikte bir çok oyuncu yer alıyor.
Jeanine Mason (Liz Ortecho),  The Originals’da izlediğimiz Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin),  Pretty Little Liars dolayısıyla  yakından tanıdığımız Tyler Blackburn (Alex Manes), neredeyse TVD’nin bütün sezonlarında izlediğimiz Michael Trevino (Kyle Valenti) gibi isimleri dizide görüyoruz.

Dizinin konusuna gelecek olursak, doğup büyüdüğü Roswell, New Mexico’dan yıllar önce biyomedikal araştırmacı Liz 10 yıl sonra Roswell’e geri dönüyor.

Roswell’da dönen söylentilere göre 1947’de bir ufo olayı oluyor ve uzaylılar Roswell’a geliyorlar. Fakat uzaylıları gören hiç olmuyor ve  bu olay bir efsane olarak tarihe geçiyor. Bu efsaneler sayesinde kasabaya bir çok turist geliyor.

Liz lisedeyken bir dönem yakınlaştığı şimdilerde polis olmuş Max ile yakınlaşırken saldırıya uğruyorlar ve Max Liz’i kurtarıyor. Bunun sonucunda Liz, Max ile ilgili gerçekleri öğreniyor.

Öğrendiği gerçekler ise şöyle, Max ve 2 kardeşi Liz gibi insan değiller ve yıllar önce Roswell’a nasıl olduğunu bilmedikleri şekilde Uzaydan gelmişler ve insan gibi davranmaya, normal olmaya karar  verip hayatlarını bu şekilde sürdürmüşler.

Liz bunları öğrendikten sonra Max’i ifşalamak yerine onun ve kardeşlerinin sırlarını saklamaya söz veriyor. Fakat uzaylıların aralarında olduğuna inanan ve onları bulmaya çalışan bir grup insan var ve onlar her yerde uzaylıları bulmak için ipucu arıyorlar. Max ve kardeşleri de ifşa olmamak için çaba gösteriyorlar.

Eğer diziyi merak ettiyseniz ve bir şans vermek isterseniz fragmanı buraya bırakıyorum. İyi seyirler.. 🙂

Etiketler: Amblin TV, Bender Brown Prods, Carina Adly MacKenzie, CBS Television Studios, Jeanine Mason, Lily Cowles, Melinda Metz, Michael Trevino, Michael Vlamis, Nathan Parsons, Roswell High, Tyler Blackburn, Warner Bros Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com