Robert Downey Jr. Son Kez Iron Man Olacak!

Robert Downey Jr. Son Kez Iron Man Olacak!

3 Ocak 2019 304 0 0

Robert Downey Jr.‘ın Iron Man olarak Marvel ile yaptığı anlaşma sona eriyor. Marvel Sinematik Evreni’nin bir yenilenmeye gideceği bilinirken yıllardır Iron Man olarak izlediğimiz Robert Downey Jr.‘ın Marvel Sinematik Evreni’nde yer alacağı son film olacağı duyuruldu.

Avengers: Infinity War filminde sonsuzluk eldiveni sayesinde Thanos’un bir parmağıyla yok ettiği süper kahramanlarımızın durumunun belli olacağı Avengers: End Game filmini heyecanla beklemekteyiz. Marvel’ın Robert Downey Jr.’ın sözleşmesinin bittiğini açıklamasının ardından asıl Avengers ekibinde yer alan kahramanlarımızın emekliye ayrılacağı ya da onları daha farklı bir sonun beklediği kesinleşmiş oldu.

Aslında resmi bir açıklama olmasa da Robert Downey Jr.’ın UK Twitter hayran hesabından yapılan duyuruda, oyuncunun Marvel ile anlaşmasının Avengers: Endgame ile sona erdiği söylendi. Resmi olarak Marvel ile anlaşmalarının bittiği duyurulan isimler arasında Thor’u canlandıran Chris Hemsworth ve Captain America’yı canlandıran Chris Evans yer alıyor.

Tüm Avengers ekibinin ölüm gibi bir sonuçla evrenden ayrılacağını düşünmüyoruz. Ayrıca ilerleyen zamanlarda Marvel’ın Evans, Hemsworth ve Downey Jr. ile yeni bir anlaşma yapabileceği de olasılık olarak ele alınıyor.

Avengers: Endgame filminin 26 Nisan 2019 tarihinde ülkemizdeki sinemalarda izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Etiketler: AVENGERS : END GAME, Avengers: Infinity War, Captain America, Chris Evans, Chris Hemsworth, Iron Man, Marvel, Robert Downey Jr., Thor Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com