Robert De Niro ve Jean Reno'lu Ronin’in Dizisi Çekilecek!

Robert De Niro ve Jean Reno’lu Ronin’in Dizisi Çekilecek!

22 Aralık 2017 537 0 0

Yönetmenliğini John Frankenheimer’ın üstlendiği ve Robert De Niro ile Jean Reno’nun rol aldığı 1998 yapımı ünlü aksiyon filmi Ronin, televizyon dizisine uyarlanacak.

Projenin başındaki isim ise büyük beğeni toplayan Vikings ve The Tudors dizilerinin yaratıcısı Michael Hirst. Morgan O’Sullivan ve James Flynn ile beraber kendi bağımsız prodüksiyon şirketi Green Pavilion Entertainment’i kuran Hirst, MGM Television ile bir anlaşma imzaladı.

Anlaşmaya göre şirket sektörde hem yeni hem de tanınmış yazar ve yönetmenlerle çalışacak. Bu doğrultuda şirketin ilk projesi de Ronin’in televizyon uyarlaması olacak.

Ronin filmi, soğuk savaşın sona erdiği dönemde eski CIA ajanı Sam (Robert De Niro) ile eski bir paralı asker olan Vincent’ın (Jean Reno) gizli bilgiler içeren bir çantayı ele geçirmek için giriştikleri aksiyon dolu macerayı anlatıyordu. Dizinin oyuncu kadrosu ve yayınlanma tarihi ise 2018’de belli olacak.

Kaynak

Etiketler: Jean Reno, Robert De Niro, Ronin Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com