Ricky Gervais Netflix İçin After Life Adlı Yeni Bir Dizi Çekiyor!

Ricky Gervais Netflix İçin After Life Adlı Yeni Bir Dizi Çekiyor!

6 Temmuz 2018 272 0 0

Komedi dizisi After Life, Ricky Gervais ve Netflix arasındaki beşinci işbirliği olacak. Kadrodan ilk isimler gelmeye başladı ve özellikle bir isim dikkat çekiyor: Harry Potter serisinde Argus Filch ve Game Of Thrones’ta Walder Frey rollerinde oynayan David Bradley!

Derek dizisi, Special Correspondents ve David Brent: Life On The Road filmleri ve Ricky Gervais: Humanity isimli son stand-up gösterisinden sonra, ünlü oyuncu yeni bir yapımla yeniden Netflix’te olacak. Gervais, platform için After Life dizisini geliştirecek, aynı zamanda yönetmenliği ve başrolü de üstlenecek. Komedyenin geliştridiği bir başka dizi olan The Office’in başarısını hatırlayacak olursak, yeni dizisiyle ilgili beklentiler de bir hayli yükseliyor.

Dizinin kadrosunda Gervais ve Bradley‘e ek olarak Ashley Jensen, Tony Way, Tom Basden, David Earl, Joe Wilkinson, Kerry Godliman, Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan bulunuyor. Dizide karısının ani ölümün büyük bir dönüşüm yaşayan Tony’nin hikayesi anlatılıyor. Tony artık içinden geldiği şekilde davranır ve aklından geçen her şeyi söyler. Fakat etrafındakiler Tony için endişelidir… Sadece komedyen olarak değil, oyuncu olarak da çok başarılı bulunan Gervais’in yarımşar saatten oluşacak, altı bölümlük dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak

Etiketler: After Life, Argus Filch, David Bradley, David Earl, Diane Morgan, Jo Hartley, Joe Wilkinson, Kerry Godliman, Mandeep Dhillon, Netflix, Ricky Gervais, Roisin Conaty, shley Jensen, Tom Basden, Tony Way Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com